Kontakt

Redaktionen

Kalle Anrell
Chefredaktör och ansvarig utgivare

Leder Telekom idags redaktionella arbete och är moderator på tidningens konferens Connect.

Telefon: 08-517 955 03
Mejl: kalle.a@telekomidag.se

mats stålbröst

Mats Stålbröst
Redaktör

Bevakar telekombranschen med särskilt fokus på utvecklingen inom kontaktcentervärlden.

Telefon: 08-517 955 14
Mejl: mats.s@telekomidag.se

Gabriel Nilsson
Reporter

Skriver om Telekom idags alla ämnen. Har fokus på den professionella kommunikationen.

Telefon: 08-517 955 19
Mejl: gabriel.n@telekomidag.se

Fredrik Lundell
Art Director

Arbetar med den grafiska utformningen av Telekom idag.

Telefon: 08-517 955 05
Mejl: fredrik.l@pausermedia.se

Sälj och event

Lars Schön
Annons- och partneransvarig

Hjälper kunder att skapa synlighet i tidningen Telekom idag, på sajten, i nyhetsbrevet eller på våra konferenser. Med mera. Hör av dig för att få veta mer.

Telefon: 08-517 955 89
Mejl: lars.s@pausermedia.se

Rebecca Larsson
Projektledare event

Arbetar med projektledning av Telekom idags event Connect.

Telefon: 08-517 955 15
Mejl: rebecca.l@pausermedia.se

Bokning event

Vill du ha hjälp med din bokning eller gruppbokning för våra event?

Telefon: 08-517 955 30
Mejl: event@pausermedia.se

Kundtjänst
Har du frågor gällande din prenumeration? Välkommen att kontakta vår kundtjänst via telefon måndag-fredag 10.00-12.00 eller via mejl.

Telefon: 08-517 955 50
Mejl: kundtjanst@pausermedia.se

Adress
Telekom idag
c/o Pauser Media
Rökerigatan 19
121 62 Johanneshov

 

Lär dig mer!

Professional

Whitepaper

Contact center

Karriär

Telekom idag

Telekom idag Premium

Nyhetstjänsten för dig som jobbar med professionell kommunikation. Nu med nya nischade nyhetsbrev för ditt intresseområde och utbildnings-tv om aktuell teknik.