Kontakt

Redaktionen

Kalle Anrell
Chefredaktör och ansvarig utgivare

Leder Telekom idags redaktionella arbete och är moderator på tidningens konferens Connect.

Telefon: 08-517 955 03
Mejl: kalle.a@telekomidag.se

mats stålbröst

Mats Stålbröst
Redaktör

Bevakar telekombranschen med särskilt fokus på utvecklingen inom kontaktcentervärlden.

Telefon: 08-517 955 14
Mejl: mats.s@telekomidag.se

Felix Björklund
Reporter

Skriver om Telekom idags alla ämnen, expert på 5g.

Telefon: 070-753 19 26
Mejl: felix@pressbolaget.se

John Edgren
Reporter

Skriver om Telekom idags alla ämnen, expert på samarbetsplattformar som Teams med flera.

Telefon: 070-360 11 55
Mejl: john@pressbolaget.se

Julia Brzezinska
Reporter

Skriver om Telekom idags alla ämnen, expert på telefoni-lösningar.

Mejl: info@telekomidag.se

Fredrik Lundell
Art Director

Arbetar med den grafiska utformningen av Telekom idag.

Telefon: 08-517 955 05
Mejl: fredrik.l@pausermedia.se

Sälj och marknad

Lars Schön
Annons- och partneransvarig

Hjälper kunder att skapa synlighet i tidningen Telekom idag, på sajten, i nyhetsbrevet eller på våra konferenser. Med mera. Hör av dig för att få veta mer.

Telefon: 08-517 955 89
Mejl: lars.s@pausermedia.se

Anna Pauser
Marknadsansvarig

Arbetar med marknadsföringen för tidningen Telekom idag och dess event.

Telefon: 08-517 955 32
Mejl: anna.p@pausermedia.se

Kundtjänst
Har du frågor gällande din prenumeration? Välkommen att kontakta vår kundtjänst via telefon måndag-fredag 10.00-12.00 eller via mejl.

Telefon: 08-517 955 50
Mejl: kundtjanst@pausermedia.se

Adress
Rökerigatan 19
121 62 Johanneshov

 

Lär dig mer!

Professional

Whitepaper

Contact center

Karriär

Telekom idag

Telekom idag Premium

Nyhetstjänsten för dig som jobbar med professionell kommunikation. Nu med nya nischade nyhetsbrev för ditt intresseområde och utbildnings-tv om aktuell teknik.