Kontakt

Redaktionen

Kalle Anrell
Chefredaktör och ansvarig utgivare

Leder Telekom idags redaktionella arbete och är moderator på tidningens konferens Connect.

Telefon: 08-517 955 03
Mejl: kalle.a@telekomidag.se

Felix Björklund
Reporter

Skriver om Telekom idags alla ämnen.

Telefon: 070-753 19 26
Mejl: felix.bjorklund@cisk.se

John Edgren
Reporter

Skriver om Telekom idags alla ämnen.

Telefon: 070-360 11 55
Mejl: john.edgren@cisk.se

Fredrik Lundell
Art Director

Arbetar med den grafiska utformningen av Telekom idag.

Telefon: 08-517 955 05
Mejl: fredrik.l@pausermedia.se

Sälj och marknad

Lars Schön
Annons- och partneransvarig

Hjälper kunder att skapa synlighet i tidningen Telekom idag, på sajten, i nyhetsbrevet eller på våra konferenser.

Telefon: 08-517 955 89
Mejl: lars.s@pausermedia.se

Anna Pauser
Marknadsansvarig

Arbetar med marknadsföringen för tidningen Telekom idag och dess event.

Telefon: 08-517 955 32
Mejl: anna.p@pausermedia.se

Rebecca Larsson
Projektledare marknad

Arbetar med det praktiska genomförandet av Telekom idags event och har en blick för annonsmaterial.

Telefon: 08-517 955 15
Mejl: rebecca.l@pausermedia.se


Kundtjänst
Har du frågor gällande din prenumeration? Välkommen att kontakta vår kundtjänst via telefon måndag-fredag 10.00-12.00 eller via mejl.

Telefon: 08-517 955 50
Mejl: kundtjanst@pausermedia.se

Adress
Rökerigatan 19
121 62 Johanneshov

 

Telekom idag

Telekom idag Premium

- för dig som behöver full koll på framtidens kommunikation och telekombranschen.
Just nu begränsat erbjudande!

Gratis nyhetsbrev!

De viktigaste nyheterna direkt i mejlen. Helt kostnadsfritt!
Skickar begäran
Jag godkänner att Telekomidag sparar mina uppgifter